Stacja: Kęty Rejon: Rejon Wadowice 2026-04-04 10:50
| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 4.8 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 123 ° |
| Temperatura powietrza | 12.9 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 7.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 8.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 7.4 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | -0.2 °C |
| Temperatura punktu rosy | -0.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 40 % |
| Stan Pogody | 2 |
| Stan naw. WRS | 28 |
| Intensywność opadu | - |
| Klasa opadu | - |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Stan Nawierzchni | 8 |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Ostrzeżenia i alarmy | 0 |
|