Stacja: Zator Rejon: Rejon Wadowice 2026-04-04 10:40
| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 3.6 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 34 ° |
| Temperatura powietrza | 13.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 10.1 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 23.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 11.9 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 1.9 °C |
| Wilgotność powietrza | 45 % |
| Stan Pogody | 3 |
| Stan naw. WRS | 31 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Klasa opadu | 0 |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Stan Nawierzchni | 1 |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Ostrzeżenia i alarmy | 0 |
|