| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 1.6 m/s |
| Prędkość wiatru max | 3.8 m/s |
| Kierunek wiatru | 264 ° |
| Temperatura powietrza | 13.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 13.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 20.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | 0 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | -1.4 °C |
| Wilgotność powietrza | 36 % |
| Stan Pogody | 3 |
| Stan naw. WRS | 32 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Klasa opadu | 0 |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Stan Nawierzchni | 2 |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Ostrzeżenia i alarmy | 0 |