| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 3.8 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6 m/s |
| Kierunek wiatru | 231 ° |
| Temperatura powietrza | 11.1 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 6.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 16.4 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.2 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 4.3 °C |
| Wilgotność powietrza | 63.8 % |
| Widzialność | 2000 m |
| Pogoda | 0 |
| Opad NWS | 17184 |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu śniegu | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Zasilanie | 100 % |