| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 2.9 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.5 m/s |
| Kierunek wiatru | 213 ° |
| Temperatura powietrza | 11.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 8.9 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 8.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 15.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.5 °C |
| Temperatura punktu rosy | 8.6 °C |
| Wilgotność powietrza | 83.3 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 3 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0.5 % |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 12.8 V |