| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 914 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1018 hPa |
| Prędkość wiatru | 2.8 m/s |
| Prędkość wiatru max | 4.6 m/s |
| Prędkość wiatru min | 1.7 m/s |
| Kierunek wiatru | 201 ° |
| Temperatura powietrza | 2.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | -0.8 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | -9.2 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 2 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 3.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 2.5 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | -3.4 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -4.7 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.4 °C |
| Wilgotność powietrza | 100 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 4.4 % |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.7 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 67.5 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 21.5 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 7.5 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.4 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.2 A |
| Szerokość geograficzna | 50.8166 ° |
| Długość geograficzna | 15.4326 ° |
| Wysokość bezwzględna | 877 m |
| licznik opadu 1.1 | 3 |
| licznik zasolenia 1.1 | 13 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |