| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 991 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1018 hPa |
| Prędkość wiatru | - |
| Prędkość wiatru max | - |
| Prędkość wiatru min | - |
| Kierunek wiatru | 305 ° |
| Temperatura powietrza | 14.2 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | - |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | - |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 22.7 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.6 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 5.8 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | -9.8 °C |
| Wilgotność powietrza | 18.2 % |
| Stan opadu | 2 |
| Rodzaj opadu | 2 |
| Czas występowania opadu | 100 % |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 14.4 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 0 % |
| Natężenie Prądu | 0.254 A |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 23.6 °C |
| Szerokość geograficzna | 49.9904 ° |
| Długość geograficzna | 20.2686 ° |
| Wysokość bezwzględna | 219 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 1 |