| Pomiar | wartość |
| Temperatura powietrza | 9.8 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 6.3 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 5.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 11.6 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 8.6 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | - |
| Temperatura punktu rosy | 9.6 °C |
| Wilgotność powietrza | 99.1 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Opad chwilowy | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 44.4 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Prędkość wiatru | 3.3 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.4 m/s |
| Kierunek wiatru | 218 ° |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 0 V |