| Pomiar | wartość |
| Temperatura powietrza | 13.7 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 20.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 15.1 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | - |
| Temperatura punktu rosy | 11.3 °C |
| Wilgotność powietrza | 85.8 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 12.4 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 0 V |