O FIRMIE
BROSZURA
ZADAJ PYTANIE
FAQ
MAPA STRONY
FACEBOOK

Inteligentny system preselekcji wagowej pojazdów na drogach ZDW Łódź jako przykład zintegrowanego systemu osłony meteorologicznej i zarządzania ruchem "SMART"

 

Tytuł Inteligentny system preselekcji wagowej pojazdów na drogach ZDW Łódź jako przykład zintegrowanego systemu osłony meteorologicznej i zarządzania ruchem "SMART"
Autor Sławomir Daniek
Data 2012-05
Wydawnictwo V Polski Kongres ITS
Plik PDF pobierz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Referat prezentuje system preselekcyjnego ważenia pojazdów w ruchu zainstalowanego w 2011 r. dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi jako jeden z przykładów systemu osłony meteorologicznej, monitorowania i zarządzania ruchem SMART. Przedstawiono w nim opis architektury systemu z uwzględnieniem zastosowanego systemu transmisji oraz wykazem zainstalowanych urządzeń pomiarowych z podaniem ich danych technicznych i mierzonych parametrów. Opisano dedykowane oprogramowanie stworzone w celu administrowania danymi rejestrowanymi przez system podając krótką instrukcję tworzenia raportów i statystyk oraz sposobów prezentacji danych. Wykazano również zalety i cele budowy systemów preselekcji wagowej oraz możliwości rozbudowy i zwiększenia ich funkcjonalności w przyszłości.

Pobierz Referat

Pogoda

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W związku z rozporządzeniem RODO prosimy przeczytanie i zaakceptowanie naszej PolitykiPrywatności. W razie niezaakceptowania warunków prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, zaznaczamy jednak że witryna może nie działać prawidłowo. Dowiedz się więcej…

Rozumiem

Zapisz się do newslettera


Najnowsze informacje o wydarzeniach,
produktach i promocjach.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

Kontakt

 

TRAX elektronik

A. Moryc, M. Tomecki, L. Turczyński sp.j.

ul. Ks.Truszkowskiego 54

31-352 Kraków

tel./fax (012) 626 49 04