O FIRMIE
BROSZURA
ZADAJ PYTANIE
FAQ
MAPA STRONY

Administrator IT

Zakres obowiązków:
  • administracja produkcyjnymi i testowymi systemami linuksowymi (głównie Debian) oraz w mniejszym stopniu Windows Server,
  • projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych,
  • monitorowanie oraz rozbudowa istniejących systemów,
  • utrzymanie infrastruktury sieciowej,
  • współpraca z zespołem tworzącym oprogramowanie.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux,
  • znajomość serwerów www Apache/Nginx, postgreSQL, mysql,
  • znajomość usług oraz narzędzi open source,
  • znajomość języków skryptowych,
  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, routing, VPN, iptables),
  • znajomość systemów monitoringu serwerów i usług (nagios, cacti),
  • znajomość systemów wirtualizacji (VMware, XenServer),
  • umiejętność komunikacji w zespole,
  • kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
Mile widziane:
  • doświadczenie w doborze sprzętu serwerowego i sieciowego,
  • znajomość usług openLDAP, mail, Samba, DHCP, DNS,
  • wiedza z zakresu administracji systemami Windows.
Oferujemy:
  • pracę w ciekawych projektach,
  • stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem.

Aktualności

Pogoda

W związku z rozporządzeniem RODO prosimy przeczytanie i zaakceptowanie naszej PolitykiPrywatności. W razie niezaakceptowania warunków prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, zaznaczamy jednak że witryna może nie działać prawidłowo. Dowiedz się więcej…

Rozumiem