O FIRMIE
BROSZURA
ZADAJ PYTANIE
FAQ
MAPA STRONY
FACEBOOK

Inteligentne systemy transportowe

 

Inteligente Systemy Transportowe to systemy, które w oparciu o różne technologie oraz źródła informacji (stacje meteorologiczne, stacje pomiaru ruchu itd.) i metody zarządzania, spełniają ściśle określony cel z zakresu transportu oraz ochrony środowiska.
W miastach takim celem może być uzyskanie lepszych warunków przemieszczania się pojazdów i innych użytkowników dróg poprzez stałe kontrolowanie strumienia pojazdów, informowanie o czasach przejazdu na trasach alternatywnych, sugerowanie objazdów czy kierowanie na parkingi - firma TRAX elektronik zrealizowała taki system dla miasta Wrocław.
W województwie łódzkim stworzony został system ITS mający na celu monitorowanie i ochronę przed niszczeniem dróg. Stacje preselekcyjnego ważenia pojazdów w ruchu, stacje monitorowania ruchu drogowego, punkty dozoru wizyjnego z rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych oraz punkty kontroli pojazdów, w oparciu o rozwiniętą infrastrukturę informatyczną, pozwalają na wyłączanie z ruchu pojazdów, które przekraczają dopuszczalne naciski osi lub dopuszczalną masę całkowitą.

 

Pogoda

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W związku z rozporządzeniem RODO prosimy przeczytanie i zaakceptowanie naszej PolitykiPrywatności. W razie niezaakceptowania warunków prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, zaznaczamy jednak że witryna może nie działać prawidłowo. Dowiedz się więcej…

Rozumiem

Zapisz się do newslettera


Najnowsze informacje o wydarzeniach,
produktach i promocjach.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

Kontakt

 

TRAX elektronik

A. Moryc, M. Tomecki, L. Turczyński sp.j.

ul. Ks.Truszkowskiego 54

31-352 Kraków

tel./fax (012) 626 49 04